Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Siedluchna

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem

Siedluchna,wielkopolskie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 630 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj innym biurze nieruchomości. Przedstawiam Państwu dom mieszkalny położony w miejscowości Siedluchno w gminie Orchowie, powiecie słupeckim. Parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Parlinek(Siedluchna + 24 km)

70 000 zł2 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane - spokojna, zielona okolica Oferuję dwie ustawne działki idealne pod budowę domu jednorodzinnego z ogrodem i strefą wypoczynkową. Nieruchomości położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Giewartów

Giewartów(Siedluchna + 18 km)

1 200 000 zł208,40 m² 5 758,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Na sprzedaż nieruchomość usługowa o charakterze gastronomiczno-hotelowym, zlokalizowana w miejscowości Giewartów, w odległości ok. 250 metrów od Jeziora Powidzkiego. Budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wymysłowo

Wymysłowo(Siedluchna + 19 km)

129 000 zł964 m² 133,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka budowlana o pow. 964m2, usytuowana na nowopowstałym osiedlu domów jednorodzinnych w Wymysłowie. Teren na którym położona jest nieruchomość obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona Polanowo

Polanowo(Siedluchna + 17 km)

258 951 zł1 239 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki letniskowe niespełna 400 m. od linii Jeziora Powidzkiego; przy asfaltowej drodze o niewielkim natężeniu ruchu Lokalizacja: ~ Polanowo- działki o numerach geodezyjnych 403 (1239 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Józefowo

Józefowo(Siedluchna + 21 km)

107 700 zł1 077 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w urokliwym Józefowie na sprzedaż! Józefowo, miejscowość położona w powiecie mogileńskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Malownicze tereny oddalone około 15 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dąbrówka

Dąbrówka(Siedluchna + 17 km)

69 058 zł922 m² 74,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukują Państwo wymarzonej działki pod budowę domu lub innej inwestycji? Mamy coś specjalnego dla Państwa! Oferujemy atrakcyjne działki położone w spokojnej miejscowości Dąbrówka, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wybudowanie

Powidz(Siedluchna + 16 km)

520 000 zł1 002 m² 518,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż - działka budowlana 1002 m nad jeziorem Niedzięgiel, powidz-Wybudowanie Oferta sprzedaży obejmuje atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Przyjezierze

Przyjezierze(Siedluchna + 8 km)

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Polecam do sprzedaży domek i działki w Przyjezierzu - Ostrowie , kompleks Jezior Powidzkich od północnej strony. Do plaży ok. 1000m. Przyjezierze to miejscowość rekreacyjna z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Wymysłowo

Wymysłowo(Siedluchna + 19 km)

287 850 zł5 757 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki pod zabudowę zagrodową. Parcela o powierzchni 5700 m2 znajduje się 1,4 km od lasu i 2,5 km od Jeziora Wierzbiczany, zostały dla niej wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Budzisław Kościelny

Budzisław Kościelny(Siedluchna + 11 km)

459 000 zł200 m² 2 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w atrakcyjnej lokalizacji,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij